سارا دهقان منشادی

سارا دهقان منشادی

کارشناس گفتاردرمانی

کد نظام پزشکی

گ 3139

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس گفتاردرمانی

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سارا دهقان منشادی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با سارا دهقان منشادی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

سارا دهقان منشادی
سارا دهقان منشادی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سارا دهقان منشادی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا دهقان منشادی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سارا دهقان منشادی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سارا دهقان منشادی چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا دهقان منشادی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سارا دهقان منشادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سارا دهقان منشادی کجا است؟
دکتر سارا دهقان منشادی تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا سارا دهقان منشادی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا دهقان منشادی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سارا دهقان منشادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا دهقان منشادی متخصص گفتاردرمانی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سارا دهقان منشادی چه زمانی است؟
دکتر سارا دهقان منشادی از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سارا دهقان منشادی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سارا دهقان منشادی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سارا دهقان منشادی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سارا دهقان منشادی 0 از 5 است.

درباره سارا دهقان منشادیدکترسارا دهقان منشادی Sara dehghan menshadi از دکترهای متخصص گفتاردرمانی هستند. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سارا دهقان منشادی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سارا دهقان منشادی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سارا دهقان منشادی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سارا دهقان منشادی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سارا دهقان منشادی متخصص گفتاردرمانی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گفتاردرمانی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سارا دهقان منشادی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.