سعیده محمودی

سعیده محمودی

کارشناس ارشد روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

33884

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب خیابان صادقیه شمالی

آدرس:

تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بلوار صادقیه شمالی، پلاک 4، واحد 7

تلفن:02144244916

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران سعیده محمودی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از سعیده محمودی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان صادقیه شمالی
تهران - تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بلوار صادقیه شمالی، پلاک 4، واحد 7


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت سعیده محمودی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده محمودی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد سعیده محمودی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت سعیده محمودی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده محمودی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل سعیده محمودی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب سعیده محمودی کجا است؟
دکتر سعیده محمودی 1 مطب در مطب خیابان صادقیه شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل سعیده محمودی را ببینید.
+
آیا سعیده محمودی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده محمودی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
سعیده محمودی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده محمودی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد سعیده محمودی چه زمانی است؟
دکتر سعیده محمودی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل سعیده محمودی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از سعیده محمودی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به سعیده محمودی رای داده‌اند. میانگین امتیازی سعیده محمودی 0 از 5 است.
درباره سعیده محمودی


دکتر سعیده محمودی saeedeh mahmoudi از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب سعیده محمودی در تهران، فلکه دوم صادقیه، خیابان ستارخان، بلوار صادقیه شمالی، پلاک 4، واحد 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب سعیده محمودی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144244916 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام سعیده محمودی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی سعیده محمودی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط سعیده محمودی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از سعیده محمودی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد سعیده محمودی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.