پزشک ، کلینیک و یا تخصص مورد نظرتان را جست و جو کرده و به آسانی نوبت ملاقات بگیرید

برخی از پزشکانی که تا کنون به ما پیوسته اند:

Dr
Dr

نظر کاربران دکترتو

از دست اندر كاران وبسايت دكترتو تشكر ميكنم كه امكاني را فراهم كرده اند تا افرادي مثل من كه كارمند هستند بتوانند . بدون گرفتن مرخصي، از پزشك موردنظرشون نوبت بگيرند

مریم جاویدی

نوبت گيري از پزشكان حاذق هميشه مشكل بوده به خصوص براي افرادي مثل من كه از بوشهر يا شهرستان هاي ديگر به  شيراز مراجعه ميكنند و هميشه بعد از مراجعات پي در پي نوبت هاي چند ماهه نصيبشون ميشه. از دكترتو متشكرم كه باعث شد تا نوبت سريع از پزشك دلخواهم بگيرم و فقط ١ بار براي ويزيت به شيراز سفر كنم.

محمد تنگستاني

من مسئول نوبت گيري از پزشكان، براي افراد مسن فاميل هستم. رفت و آمد اضافه در خيابان ها و مطب هاي شلوغ، از مشكلات هميشگي ام بوده؛ ولي از وقتي با وبسايت دكترتو آشنا شدم، بدون صرف وقت و هزينه اضافي، از پزشكان در هر تخصصي نوبت ميگيرم.

فرنگيس عليايي

با سلام و احترام خدمت دوستان و همکاران پزشک در مدت 6 ماه که با گروه دکترتو همکاری داشته ام به این باور رسیده ام که جوانان ما روش های علمی و پیشرفته را جانشین رسوم فرسوده و کهنه گذشته خواهند نمود. بیماران ما علاوه بر رنج بیماری، با رنج سرگردانی برای وقت گرفتن، پرداخت حق ویزیت و انتخاب پزشک دست به گریبان هستند. با ابتکار این گروه به طور کاملا محسوس اینگونه مشکلات از بین خواهد رفت. مشارکت شما در این فرهنگ سازی علاوه بر کاهش مشکلات بیماران، باعث رشد جامعه میگردد. دوست و همکار شما دکتر عبدالوهاب البرزی، فوق تخصص بیماری های عفونی کودکان

دکتر عبدالوهاب البرزی

دکترتو برای شهروندان

با دکترتو آسانتر و سالم تر زندگی کنید. در هر زمانی و هر کجا که هستید پزشک مورد نظر خود را به آسانی جستجو کرده و از او نوبت ملاقات بگیرید. درباره پزشک خود بیشتر بدانید .سوالات پزشکی خود را بپرسید و از پزشکان متعهد و متخصص پاسخ دریافت کرده و همچنین از تازه های سلامت دنیا مطلع شوید. با این کار شما در وقت خود صرفه جویی می کنید و با کاهش مصرف انرژی در حفظ محیط زیست مشارکت خواهید داشت.

آیا شما پزشک هستید؟

با دکترتو تجربه و رضایت خاطر بیشتری را به بیمارانتان هدیه دهید. پروفایل خود را بسازید و تخصص هایتان را به افرادی که در ایران و خارج از ایران به دنبال تخصص شما هستند معرفی کنید. نوبت هایتان را مدیریت کنید و حجم رفت و آمد ها و تماس های اضافی به مطب خود را کاهش دهید. آمارهایتان را تجزیه و تحلیل نمایید، به بیمارانتان به موقع اطلاع رسانی کنید و با آنها ارتباطی موثر داشته باشید.

آیا مدیر کلینیک هستید؟

با دکترتو بهتر دیده شوید. برای مجموعه خود پروفایل ساخته و از این طریق پزشکان و خدمات تخصصی و پزشکی خود را به شهروندان و مسافرانی که در نزدیکی شما اسکان دارند معرفی نمایید. نوبت های پزشکان را مدیریت کنید و آمارهای خود را تجزیه و تحلیل نمایید. با اطلاع رسانی های به موقع با بیمارانتان ارتباطی موثر برقرار نمایید . فراموش نکنید که شما از این طریق در حفظ محیط زیست مشارکت خواهید داشت.